بازی وبلاگی_قرآنی

یه کار جالب و بازی جالب وبلاگی با موضوع قرآن که ما هم با ذوق و شوق فراوان اقدام به شرکت در این جمع وبلاگیه صمیمی کردیم و برای اینکه برای رونق این بازی در حد توان و نیمچه تخصص خود کاری کرده باشیم لوگوی بالا رو هم از روی علاقه خودم طراحی کردم از این پس پست های مربوط به این بازی به صورت متمرکز در دسته بندی جدید این بازی و ذیل کلیک این عکس تو وبلاگ نمایش داده میشود.

شرح بازی: هر کسی که شرکت میکنه موظفه که تا آخر اسفند حالا یا زودتر یه جزء رو تموم کنه. هر شب یه صفحه از جزء خودش رو میخونه با معنی و اون معنی آیه هایی که از نظر خودش خیلی جالب بوده باشن رو مینویسه. ترجیحا از کل صفحه یه معنی رو انتخاب کنه... اخر هفته ها ینی جمعه ها شرکت کننده ها اون 7 معنی آیه ای رو که یادداشت کردن رو توی وبشون مینویسن و توی پرانتز هم سوره و شماره آیه رو ذکر میکنن :))))

اینطوری خیلی هم راحت تر و خیلی هم زودتر تموم میشه....

جریمه هم داریم.هر کسی نتونست پست بنویسه یا بخونه قرآن ش رو به هر دلیل!!! مجبوره و موظفه که تا یه هفته روزی صد تا صلوات بفرسته واسه سلامتی همه بچه های وبلاگی توی هر سیستمی :))) و عزیز هاشون  :دی

مدیونه ها؟شرعه و قانونا و حکما   :)))

+ و برگزار کننده و طراح و ایده ی اصلی این بازی کسی نیست بجز وبلاگ زندگی جلبکی من (زندگی دوست داشتنیِ من :) و جلبک خاتون خودمون در سیستم بلاگ اسکای که در این پست شرح حال بازی را بیان نموده اند :)

++ کد لوگو رو هم تو بخش نظرات ارسال کردم دوستان علاقمند هم برای درج لوگوی بازی وبلاگی تو بخش قالب وبلاگ خودشون می تونند استفاده کنند :) سایز ها رو هم بر طبق دلخواه خودتون توی کد میتونید تغییر بدید :)